پنجشنبه 8 مرداد 1394  
به سایت مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری خوش آمدید. سال 1394 سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی
 
 
                 
 
پیوندها
سايت مقام معظم رهبري
سايت رئيس جمهور
مجلس شورای اسلامی
آلبوم تصاوير
اوقات شرعي
True
اخبار اختصاصی مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری
بازدید دکتر نهاوندیان از سامانه ارتباط الکترونیکی مردم و دولت
 انرژی ملت ایران مهم تر از انرژی هسته ای است
  • 1394/5/4 يكشنبه دکتر روحانی : انرژی ملت ایران مهم تر از انرژی هسته ای است
    رییس جمهوری در جمع باشکوه هزاران کردستانی حاضر در ورزشگاه سنندج اظهار کرد: ما شرایطی را به وجود خواهیم آورد که مسیر توسعه و پیشرفت برای سراسر ایران و کردستان فراهم شود و به حول و قوه الهی بعد از این دوران هم اقتصاد مقاومتی را ادامه خواهیم داد. دکتر روحانی با اشاره به اقدامات دوران پسا تحریم خاطر نشان کرد: ما شرایطی را فراهم نخواهیم کرد که ایران سرزمین واردات کالاهای بیگانه باشد، بلکه ایران سرزمین تولید و صادرات انواع کالاها برای منطقه و جهان به همت مردم خواهد بود.
کاهش نامه های کاغذی به کمتر از ۱۵درصد در دولت یازدهم
  • 1394/5/4 يكشنبه با رویکرد حفظ شأن و کرامت هموطنان ؛ کاهش نامه های کاغذی به کمتر از ۱۵درصد در دولت یازدهم
    علی اصغر احمدی معاون هماهنگی و پیگیری معاون اجرایی رییس جمهوری نیز در آیین افتتاح مرکز سامانه ۱۱۱ استان کردستان گفت: در دولت تدبیر و امید با بهره گیری از فناوری روز و توجه به حفظ شأن و کرامت انسانی، ستاد سامد از ۲۴ ساعت قبل از سفر رئیس جمهوری راه اندازی شده و تا یک روز پس از سفر، به صورت شبانه روزی پاسخگوی همه درخواست های مردمی است. احمدی خاطرنشان کرد: در استان کردستان نیز ۸۰۰ نفر در ۴ شیفت و به صورت شبانه روزی پاسخگوی تماس های مردمی هستند.
سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در استان کردستان افتتاح شد
  • 1394/5/4 يكشنبه در آستانه سفر دکتر روحانی؛ سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در استان کردستان افتتاح شد
    سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در استان کردستان روز شنبه و در آستانه سفر حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به این استان، فعالیت خود را آغاز کرد. در مراسم افتتاحیه این مرکز، عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم دولت در زمینه سفرهای استانی، راه اندازی سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباطات مردمی دولت است، گفت: از طریق این سامانه، شهروندان می توانند انتقادها و پیشنهادهای خود را اعلام کنند.
سامانه 111منجر به شناسایی کاستی های دستگاه های دولتی و رفع مشکلات مردم خواهد شد
بيشتر
اخبار آرشيوي
از: تا:

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (NahadGuest)


Powered By Sigma ITID.